Çocuklar İçin İngilizce

7-9 Yaş Grupları

7-9 yaş grup eğitimine uygun öğrencilerimiz için bir akademik yılı kapsayan 3 farklı seviyeye ait eğitim içeriği sunmaktadır: YLbeg, YLA and YLB. Öğrenciler tüm seviyelerde dili keyif alarak kullanacakları farklı aktiviteler etrafında dört ana dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime bilgilerini de geliştireceklerdir.


Alanlarında ve bu yaş gruplarında tecrübeli eğitmenlerimiz, öğrencilerin derslerden ve eğitimden maksimum verim alabilmeleri ve aktif katılım sağlayabilmeleri için her türlü ekstra desteği vereceklerdir.
İster hareketli bir kelime oyununda, ister öğrenciyi içine alan bir role-play çalışmasında yada öğrenciye yaratıcılık katacak projelerde olsun, çocukların ihtiyaç ve yetenekleri dil öğrenme süreçlerinde her zaman ön planda olacaktır. Her seviye tüm dünyada kabul gören Cambridge sınavlarına doğru hazırlıyor olacak:

  • YLbeg – STARTERS
  • YLA – MOVERS
  • YLB – FLYERS

Yukarıda belirtmiş olduğumuz eğitim içeriğimizin yanı sıra ayrıca çocuğunuzun uluslararası Cambridge YL sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayacak şekilde planlanan aktivitelere de yer veriyoruz. Bu sınavların önemi ögrencilerimizin hem kültürel hem de yabancı dil gelişimlerini takip edebilmek açısından önemlidir. Bu yaş gruplarımızda amaç ingilizceyi keyif alarak, ilgi duyarak ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamak ve bu esnada onları sınava da hazırlayacak bir program sunmaktır.

10-12 Yaş Grupları

10-12 yaş grup eğitimine uygun öğrencilerimiz için bir akademik yılı kapsayan 4 farklı seviyeye ait eğitim içeriği sunmaktadır: JA, JB1, JB2 ve JC. Öğrenciler tüm seviyelerde dili keyif alarak kullanacakları farklı aktiviteler etrafında dört ana dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime bilgilerini de geliştirme imkanı bulacaklardır.


Her seviye tüm dünyada kabul gören Cambridge sınavlarına doğru hazırlıyor olacak:

  • JA – MOVERS
  • JB1 – FLYERS
  • JB2 – KET
  • JC – PET

13-16 Yaş Grupları

13-16 yaş grup eğitimine uygun öğrencilerimiz için bir akademik yılı kapsayan 6 farklı seviyeye ait eğitim içeriği sunmaktadır: TA1, TA2, TB1, TB2, TC1 ve TC2. Öğrenciler tüm seviyelerde dili keyif alarak kullanacakları farklı aktiviteler etrafında, dört ana dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime bilgilerini de geliştireceklerdir.

İster hareketli bir kelime oyunu, ister öğrenciyi içine alan bir role-play çalışması veya öğrenciye yaratıcılık katacak projeler olsun, çocukların ihtiyaç ve yetenekleri dil öğrenme süreçlerinde ön planda olacaktır. Her seviye tüm dünyada kabul gören Cambridge sınavlarına doğru hazırlıyor olacak:

  • TA2 – KET
  • TB2 – PET
  • TC2 –FCE

Bize Ulaşın