Genel İngilizce

Genel İngilizce kurslarımız günlük yaşamda yazılı ve sözlü İngilizce pratiğini ve kendinizi ifade edebilme yeterliliğinizin artmasını sağlamaktadır. Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenlerimizle yapacağınız dersler konuşmadaki güveninizi yerine getirecek ve İngilizceyi anadili olarak kullanan eğitmenlerden öğrenmenin farkını yaşatacaktır. Genel İngilizce kurslarımız reading (okuma), writing (yazma), speaking (konuşma), listening (dinleme) ve grammer (dilbilgisi) alanlarında İngilizce becerilerinizi geliştirmeyi hedefler.

Genel İngilizce programlarımız 5 kur ve her kur için 108 ders saati olarak planlanmış olup, Avrupa Dilleri Ortak “Çerçeve Programı’ na (The Common European Framework) dayalı bir eğitim sistemi içermektedir. “Öğrenen Özerkliği” ve “Kendini Değerlendirme” eğitim programımızın hedefidir. European Language Portfolio (Avrupa Dil Portfolyosu)‘nda tanımlanan A1-A2-B1-B2-C1-C2 dil seviyeleri ile Genel İngilizce programımız bölümlere ayrılır ve müfredat Cambridge sınav metodolojisini esas almaktadır.

 

Kurs Materyalleri

Eğitiminiz süresince üzerinde çalışacağınız ana materyalleriniz Student’s book, Workbook ve CD’den oluşan bir set olacaktır. Bunlara ek olarak gelişiminize destek verecek kitap dışı aktivitelere yer verilecek, ek materyaller sağlanacak ve size uygun kaynaklar tavsiye edilecektir.

Bize Ulaşın