New York Academy İngilizce konuşmak, yazmak, bu dili anlamak ve akıcı şekilde kullanmak için doğru bir adrestir. Şimdiye dek okuduğunuz okullarda, kendi yöntemlerinizle, özel dersler ile veya dilin aktif olarak konuşulduğu ülkelerde yaşayarak bu dili öğrenmeye çalışmış ve fakat istediğiniz seviyeye ulaşamamış olabilirsiniz. Ya da İngilizce sizin için tamamen yeni bir dil olabilir. NYA’de biz eğitim danışmanlarımız, deneyimli öğretmenlerimiz ile yapacağınız kişisel görüşmelerimizdeki tespitler doğrultusunda sizin için en uygun yöntemi belirleriz. Bu yöntemler ile kişisel yetkinliklerinizi ön plana çıkarır, İngilizce öğrenme aşamasındaki handikapları yakalar ve sizlere bu yolculukta destekleyici ve motivasyon arttırıcı noktaları sunarız. Kişisel rotanızı belirledikten sonra sadece ders saatlerinde değil, okulumuzun öğrencisi olduğunuz tüm zamanlarda dili öğrenmeniz için ana kaynak okulumuzdur.  Özel derslerimiz, grup derslerimiz, öğrenci talebiyle veya öğretmen yönlendirmesi ile yapılan ücretsiz ekstra dersler, İngilizce becerilerini destekleyici kulüplerimiz titiz ve yenilikçi bir çalışma ile hizmet etmektedir.

NYA anlatmak, göstermek için değil; bu güvenli yolculukta başarıyı hedefleyerek öğretmek için yanınızda olacaktır. Hayatınızı yeni bir dil ile yeni bir dünyaya dönüştürmek en büyük motivasyonumuzdur.

Her öğrenci öğrenci özeldir; yetenekleri, mesleği, yaşı, dil tecrübeleri NYA haritasında işaretlenir. Biz hazırız. Ya siz?

NYA'da İngilizce

Garantili öğrenme modelimizle sizde hemen öğrenmeye başlayın!

İletişim Formu