Kurumsal İngilizce Eğitimler

Portföyünde her sektörden, o sektörün öncülerini barındıran New York Academy, yetişkin eğitimleri konusunda deneyimli, yabancı (native speaker) eğitmen kadrosu ile, kısıtlı zamana sahip iş hayatındaki kişilerin doğru bir eğitim almasını ve öğrendiklerini gerek günlük gerekse iş hayatında kullanabilmelerini sağlıyor.


Dil bir bütündür ve yaşayan, sosyal bir varlıktır. İletişimde dinlemek ve konuşmak en önemli unsurları oluşturur. Bu nedenledir ki, New York Academy İletişimsel Eğitim Metodu ile sizin dinleme yetkinliğinizi geliştirirken, ders içerisinde dili kullanmanızı sağlayarak yeni kelimelerle tanışmanızı, yeni öğrendiğiniz kelimeleri kullandığınız dile entegre etmenizi, dilin yapı taşlarını doğru dizerek etkin bir anlatım diline kavuşmanızı hedefler. Eğitimlerimizde İletişimsel Eğitim Metodu’nu kullanmamız, eğitim sırasında katılımcıların dilin temel kurallarını öğrenirken aynı zamanda dili kullanabilmesine de imkan tanıyarak, iletişimi hedef almaktadır.


Şirketler için sağlanan eğitim hizmetlerimiz; Genel İngilizce, ESP ( özel İngilizce -Mesleki İngilizce), Business English (İş İngilizcesi) olarak çeşitlenir. Kurumsal İngilizce Eğitimler ile NYA’nın global dünyasına merhaba deyin.

In-House Şirket İçi Eğitim

Eğitim şirketin kendi binasında sunulur. Dersler Kurumsal Eğitim Departmanımız ve şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde organize edilir.

Kapalı Grup Eğitimi

Şirket çalışanlarına özel, in-house eğitimlere alternatif olarak sunulmaktadır. Şirket çalışanlarınızın eğitimleri gerek işyerlerine yakınlık, gerekse evlerine yakınlığına göre merkezi belirlenir. Oluşturulan sınıfta yalnızca kurumunuzun çalışanları eğitim görür. Öğrencilerin devam ve başarı durumu şirkete düzenli bir şekilde rapor edilir.

Özel Dersler

Eğitimler, kişinin isteğine göre şirket merkezinde ya da şubelerimizde verilmektedir. Özel ders programlarında içerik eğitim alan kişinin isteğine göre belirlenen modülünün uygulanabilmesi için eğitim alacak kişilerin kurumumuzca uygulanan seviye tespit sınavlarına girmeleri gerekmektedir. Sınav sonuçları ardından Kurumsal İhtiyaç Analizleri uygulanır. Sonrasında Kurumsal Eğitim Departmanımız şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde derslerimiz organize edilir.

Bize Ulaşın