Neden New York Academy?

New York Academy Dil Okulları, İstanbul Beşiktaş ilçesindeki modern yapısı, ulaşım kolaylığı ve tecrübeli Türk ve yabancı eğitmenler ile İngilizce dil eğitimleri, kurumsal eğitimler, akademik dil sınavlarına hazırlık gibi birçok alanda İngilizce dil eğitimi hizmetleri vermektedir.

İngilizce Eğitim Sistemimiz

İngilizce eğitiminiz süresince okuma, yazma, dinlenme, konuşma becerilerinizi iletişim odaklı öğretim yöntemimizle geliştirmenizi sağlıyoruz. İngilizce derslerimiz öğrenci merkezli olup, öğrencinin konuşmasına, fikir üretmesine olanak sağlar. Öğrettiğimiz tüm bilgileri derste uygulatarak kalıcı olmasını sağlıyoruz. Derste öğrendiğiniz her şeyi ders içi yapılan konuşma aktiviteleri ile kullanılabilir duruma getirmenizi de sağlıyoruz.

İngilizce konuşma aşamasında hızla yol almanız için derslerde Türkçe konuşulmaması önem verdiğimiz bir noktadır.

İngilizce Eğitiminde Bazı Önemli Noktalar

  • Öğretmenler dersi İngilizce anlatır.
  • Başlangıç seviyelerinde öğretmenlerimiz Türkçe açıklamalarla eğitim sürecinize destek olabilir.
  • Grup eğitimlerimiz hafta içi sabah, hafta içi akşam, hafta sonu sabah, hafta sonu öğlen ve akşam verilmektedir.
  • Sınıflarımız; şeffaf sınıf model yapısına sahip, akıllı tahta sistemli, son teknoloji bilgisayarlarla donanmış, özel tasarım çalışma masalı ve klimalıdır.
  • Öğretmenlerimiz konularında uzman, ana dili ingilizce olan, motive eden yapıya sahip, dil eğitimi alanında her zaman yenilikleri takip eden, başarı odaklı ve öğretmeye isteklidirler.

Tüm bu çalışma yapımız ve tamamen profesyonel eğitimcilerimiz ile verdiğimiz İngilizce eğitimlerimiz sayesinde uzun yıllardır bizleri tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürler.