TOEFL HAZIRLIK KURSU

Test of English as a Foreign Language; standart Amerikan İngilizce’sini akademik seviyede kullanabilme ve anlayabilme yeteneğini ölçen, 2 yıl geçerliliği olan bir sınavdır. Reading(okuma), writing(yazma), listening(dinleme), speaking (konuşma) yeterliliklerini ölçmeye odaklanmıştır ve ortalama 4 saatte tamamlanır. Bir yükseköğrenim kurumunda eğitim almak isteyen öğrenciler, İngilizce dili öğrenim programına kabul edilenler ve edilmeyenler, burs ve sertifika adayları, ilerlemelerini izlemek isteyen İngilizce dili öğrencileri dil yeterliliklerini kanıtlamak için girdikleri dünyanın yaklaşık 130 ülkesindeki eğitim kurumları ile iş yerleri tarafından kabul edilen sınavdır.

TOEFL hazırlık kursu programına katılmadan önce aday öğrencimize seviye belirleme testi uygulanır. Bu test sonucunda İngilizce yeterlilikleri C1 seviyesinde olan öğrencilerimiz direk programa alınabilirler.
Seviyesi C1‘in altı olan öğrencilerimizde gerek sınıf gerekse özel dersle hızla, etkin seviye yükseltme genel İngilizce eğitimi ile program başlangıcı için hedeflenen C1 seviyesine ulaştırılırlar. İnteraktif formatta ve en yeni teknolojileri kullanarak, öğrenci merkezli hazırlanan TOEFL hazırlık programımız, günlük yaşam akışınızı etkilemeden, dil hâkimiyetinizi kuvvetlendirerek, hedeflediğiniz puanı almanızı sağlayacaktır.

Bize Ulaşın