Yurtdışı Yaz Okulu

Her yıl düzenlenen aktiviteli yaz okullarımız ile öğrencilerimiz İngilizceyi ana dil olarak kullanan çevre içerisinde yaşayarak öğrenecek ve keyifli bir yaz tatili tecrübesi yaşayacaktır. Yurtdışında yaz okulu deneyimi yabancı dili geliştirmekten, özgüven sağlamaya, farklı kültürlerden arkadaşlar edinerek network kurmaya kadar geniş yelpazeli faydalar sağlar. Amerika, İngiltere ve Kanada’ya düzenlediğimiz yaz okullarımızda standart bir haftalık program olup, eğitim saatleri, yarım gün ve tam günlük geziler ile aktivite zamanına ayrılmıştır. Yaz okulu programlarında açık hava sporlarina uygunlugundan dolayi spor aktivitelerine yoğunluk verilmektedir. Bu okulların yaptigi guzel gezi organizasyonlari ile arkadaşlarınızla beraber unutulmaz anılar paylasacaginiza eminiz.


Kanada yaz okulu için en cazip seçeneklerden birisi olarak düşünülebilir. Seçkin yaz okulları ile kaliteli eğitime öncülük etmektedir.


Rüyalar ülkesi Amerika’daki yaz okulu programlarına dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle İngilizce derslerini çeşitli sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerle birleştirerek, dil eğitiminin yanında farklı kültürleri tanıma fırsatı verir eğlenmenin hemde öğrenmenin tadını doyasıya çıkaracaksınız.


Okullarda öğrencilerin öğrendikleri İngilizceyi pekiştirip arkadaşlarıyla pratik yapmalarını sağlayacak sportif faaliyetler ve sinema, tiyatro, karaoke gibi kültürel aktiviteler düzenlenir.


Geleneksel yaşam tarzı ve zengin tarihiyle dünyanın her yerinden çok farklı kültürlere ev sahipliği yapan İngiltere, köklü bir eğitim sistemine sahip bir ülkedir.


Her yıl dünyanın çok farklı ülkelerinden dil öğrenmek için gelen öğrencilere ev sahipliği yapan İngiltere seçkin dil okulları ile muazzam dil eğitimi sağlar.

Bize Ulaşın